021-22343314

کد خبر: 62
تاریخ انتشار: 07:00:57 - 1397/03/27

 

نخستین جلسه شورای سیاستگذاری دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ،با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری و مهندس ابراهیم جمیلی ،رئیس  شورای سیاستگذاری جشنواره  و دیگر اعضای شورای سیاستگذاری در دفتر وزیر علوم مورخ  21 /1397/03 برگزار گردید.

در ابتدا چندی از آیات کلام الله مجید تلاوت گردید  و نمانوایی از اولین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به نمایش گذاشته شد.

در ادامه دکتر ناصر غلامی(عضو شورای راهبردی)گزارش کوتاهی از روند برگزاری اولین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ارائه نمودند و پس از آن مهندس جمیلی (رئیس  شورای سیاستگذاری جشنواره) آغاز دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را اعلام نمودندو از وزیر محترم و اعضای شورای سیاستگذاری درخواست نمودند نظرات و پیشنهادات خود را ارایه نمایند.

همچنین اعضای  شورای سیاستگذاری ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره و اعلام آن به عنوان یک الگو و روش بسیار مناسب جهت حفظ امنیت شغلی و فکری اندیشمندان و جوانان این سرزمین ،به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

در این جلسه دیگر اعضای شورای سیاستگذاری این اتفاق را میمون شمرده و آرزو نمودند در دیگر رشته ها نیز جشنواره هایی به این منوال صورت پذیرد.