021-22343314

کد خبر: 56
تاریخ انتشار: 11:52:01 - 1397/03/02

در تاریخ 1/3/97 جلسه ای با حضورمهندس ابراهیم جمیلی رئیس هیات امنای بنیاد نیکوکاری جمیلی ،کتر سید حسن صدوق ریاست دانشگاه شهید بهشتی ، دکتر ابطهی معاون اسبق پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی ،سرکار خانم دکتر شادی جمیلی عضو هیات مدیره بنیاد نیکوکاری جمیلی و مهندس شبنم اسدی روابط عمومی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان تشکیل شد .

مهندس جمیلی در ارتباط با مشکلات جامعه علمی مواردی را مطرح نموده و پیشنهاداتی را ارائه دادند و به ارتباط دانشگاه و صنعت که راهی مناسب برای رشد و بهبود جامعه علمی و تامین بودجه های مورد نیاز دانشگاه تاکید نمودند.

ایشان آمادگی خود را جهت برقراری ارتباط با دانشجویان گروه معدن و زمین شناسی دانشگاه شهید بهشتی با گروه صنعتی معدنی زرین اعلام داشته و تمایل خود را جهت در اختیار قرار دادن تجارب و همچنین فرصت کارآموزی برای دانشجویان عزیز را اعلام نمودند.

دکتر صدوق به عنوان یکی از اعضای شورای سیاست گذاری دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان که توسط بنیاد نیکوکاری جمیلی و با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منصوب شدند .

وی افزودند بنیاد نیکوکاری جمیلی همواره برای علم و دانش ارزش بسیاری قائل بوده و کمک های خیریه این بنیاد شامل حال دانشگاه شهید بهشتی بوده و خواهد بود.

جناب آقای دکتر صدوق اظهار امیدواری کرد که با حمایت بنیاد نیکوکاری جمیلی کمک های شایانی در خصوص توسعه این مرکز آموزشی عالی را داشته باشند.