021-22343314

کد خبر: 114
تاریخ انتشار: 05:21:25 - 1397/08/10


بنیاد نیکوکاری جمیلی در نظر دارد "استارت آپ ویکند جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان" را با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و بنیاد حامیان دانشگاه تهران به صورتی متفاوت از روزهای 30 آبان و یک و دوم آذر 97 برگزار نماید.
از کلیه علاقمندان حوزه کسب و کار دعوت می شود با ثبت نام در سایت www.ysa-persia.com در این رویداد شرکت و برای ایجاد یک کسب و کار مستقل تلاش کنند.
چرا متفاوت ؟
جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در دومین سال برگزاری نگاهی متفاوت در حمایت از ایده های شرکت کنندگان خواهد داشت. حضور پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان همکار و برگزار کننده استارت آپ ویکند موجب ایجاد زنجیره ارزشی از ایده تا محصول و بازار در دومین جشنواره شده است.
در همین راستا تصمیم گرفتیم پس از امکان سنجی علمی ایده های ثبت شده جشنواره در مرحله اول، 50 ایده را برای حضور در استارت آپ ویکند انتخاب کنیم و سپس از علاقمندان به حوزه های کسب و کار مانند متخصصان برنامه نویسی، طراحان گرافیک و سایت، فارغ التحصیلان رشته های کسب و کار، مدیریت و تمام کسانی که با بازار و مقدمات ایجاد یک کسب و کار آشنایی دارند دعوت کنیم تا با این 50 نفر تیم تشکیل دهند و با همراهی متخصصان و راهبران کسب و کار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در یک آخر هفته شاد و پر از انرژی روی تکمیل ایده خود کار کنند.
پس تفاوت این استارت آپ ویکند جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در دو مورد زیر است:
1. ثبت نام کنندگان در استارت آپ ویکند ایده ای را ارائه نخواهند کرد و فقط برای همکاری و تشکیل تیم ثبت نام می کنند.
2. تمامی 50 نفر منتخب بخش علمی که در استارت آپ ویکند حضور دارند ایده خود را در 5 دقیقه ارائه می کنند و 10 ایده برای ایجاد 10 تیم و آغاز استارت آپ ویکند انتخاب خواهد شد.
ظرفیت محدود است !
با توجه به توضیحات بالا حتما متوجه شدید که ظرفیت ما برای ثبت نام علاقمندان به حضور در تیم های استارت آپی فقط 50 نفر است. پس در اولین فرصت ممکن ثبت نام و حضورتان را در استارت آپ ویکند قطعی کنید.
بعدش چی؟!
ما برای تیم هایی که در استارت آپ ویکند موفق به کسب رتبه های اول تا ششم می شوند علاوه بر جایزه نقدی چند جایزه ویژه هم داریم.
1. بیست و پنج میلیون تومان اعتبار حمایتی بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور تولید نمونه محصول برای تیم های اول تا ششم.
2. استقرار تیم ها در فضای استارت آپی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و استفاده از خدمات زیرساختی، آموزش و مشاوره های متخصصان پارک علم و فناوری برای تولید محصول و تشکیل شرکت
3. امکان استقرار شرکت در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در صورت کسب حدنصاب نمرات ارزیابی
پس به هوش باشید و به دوستان خود اطلاع دهید.
ثبت نام برای حضور در استارت آپ ویکند روز یازدهم آبان ماه در سایت فعال خواهد شد.

با ما شبکه شوید، یاد بگیرید و شروع کنید !